O Nas


W naszej pracy bazujemy na doświadczeniu oraz wiedzy, które zgromadziliśmy w ciągu 20 lat. Pojęcie e-learningu poznaliśmy z każdej strony, jednak wciąż chcemy więcej. Przeprowadzamy własne badania i inwestujemy w nowoczesne sprzęty. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań, ponieważ dzięki nim poszerzamy nasze umiejętności. Do zadań nie należy tylko wprowadzenie przez nas systemu, czy przeprowadzenie e-learningowych szkoleń. Przede wszystkim współpracujemy, to klient i jego zlecenie jest dla nas najważniejsze, zrobimy wszystko, aby stanąć na wysokości zadania. Nasze cele osiągamy dzięki opracowanym przez nas systemie oraz niezawodnym narzędziom.

Zalety eLearningu

 • Zysk
  Znikają opłaty za transport do miejsca, gdzie odbywają się tradycyjne szkolenia, brak opłat za wyżywienie, zakwaterowanie, lub honorarium dla wykładowcy, mimo to efektywność po szkoleniu w systemie e-learningu jest i tak większa
 • Kontrola
  Pracodawca ma dostęp do kontrolowania wyników w nauce swoich pracowników. Przeprowadzane egzaminy sprawdzają również, ile wiedzy zostało przyswojone.
 • Bez ograniczeń
  W systemie e-learningu nie istnieje granica wyznaczająca ilość szkolonych osób, pozwala to na ciągłe doszkalanie całej kadry pracowniczej. Istnieje również swobodne dopasowanie godzin i miejsc nauki do swoich potrzeb.
 • Rozwój
  Wraz z zapotrzebowaniami firmy, szkolenia ulegają zmianom, informacje są na bieżąco uzupełniane i ulepszane, system dostosowuje się do sugestii uczestników.